FRANKOPHARM GROUP
Sazinieties ar mums
CONSIDER IT
DONE"
SIA “FRANKOPHARM GROUP” ir progresīvs un dinamisks uzņēmums, kurš nepārtraukti attīstās. Uzņēmums sniedz pakalpojumus farmaceitisko un parafarmaceitisko preparātu vairumtirdzniecības, loģistikas, uzglabāšanas, pakošanas un marķēšanas jomā.
Šobrīd piedāvājumā nav Latvijas tirgum paredzētās zāles.
TIRDZNIECĪBA UN REĢISTRĀCIJA
Licencēta darbība vairumtirdzniecības jomā, kā arī farmaceitisko un parafarmaceitisko produktu reģistrācija Centrālāzijā.
MĀRKETINGA PAKALPOJUMI
Medicīnisko, farmaceitisko un parafarmaceitisko produktu realizēšanas procesa organizēšana, lai maksimāli apmierinātu tirgus vajadzības.
UZGLABĀŠANAS PAKALPOJUMI UN LOĢISTIKA
Zāļu īstermiņa un ilgtermiņa uzglabāšana. Pilns loģistikas risinājumu cikls.
Mūsu priekšrocība- kvalitatīva uzņēmuma iekšējā darba organizēšana, uzticamas ilgtermiņa attiecības ar ražotājiem visā pasaulē, kā arī racionāli ārējās mijiedarbības procesi ar uzņēmumiem no Centrālāzijas.
PAR MUMS
 • Mūsu vēsture
 • Aktivitāte
 • Misija un Mērķis
 • Mūsu vēsture
 • Aktivitāte
 • Missija
2013. gads SIA “FRANKOPHARM GROUP” uzsāka savu darbību 2013. gada aprīlī. Galvenais uzņēmuma birojs atrodas Rīgā, Latvijā.
2014. gads oktobrī Taškentā, Uzbekistānā tika atvērts saistītais uzņēmums ar nosaukumu LLC “Optima Pharm”
2016. gads maijā Taškentā, Uzbekistānā tika atvērta uzņēmuma pārstāvniecība 2016.gada novembrī turpat Taškentā darbu uzsāka arī meitas uzņēmums LLC “Supra Labs”
2017. gads novembrī Krievijā, Maskavā tika dibināts meitas uzņēmums ar nosaukumu ООО «ФРАНКОФАРМ РУ».
2018. gads oktobrī SAVII aptieku tīkla ietvaros savas durvis vēra pirmā aptieka Taškentā.

Uzņēmumam ir aktīva licence, kas ļauj farmaceitisko produktu uzglabāšanu un izplatīšanu. Licence Nr. L00076, izsniegta Zāļu valsts aģentūrā.

Galvenais tirgus: Uzbekistāna
Attīstības tirgi: Tadžikistāna, Turkmenistāna, Kirgizstāna.
Mēs pārliecinoši orientējamies farmācijas tirgū, uzraugām sortimenta izmaiņas, kā arī sekojam izmaiņām likumdošanas līmenī. Mūsu uzņēmumu grupa sadarbojas ar pasaulē vadošajiem farmaceitisko un parafarmaceitisko produktu ražotājiem, noslēdzot ilgtermiņa līgumus par produktu piegādi ārzemēs. Pilns loģistikas pakalpojumu klāsts un uzņēmumā esošie medicīnisko produktu piegādes un pārdošanas mehānismi strādā ar mērķi nodrošināt kvalitatīvu pasūtījumu izpildi īsā laikā, neatkarīgi no to apjoma un sarežģītības līmeņa.

Mūsu klienti ir lieli aptieku tīkli, medicīnas un ārstniecības iestādes, tirdzniecības un budžeta organizācijas. Lielā pieredze un izveidotās partnerības ļauj mums sniegt pakalpojumus, kas ir saistīti ar muitas noliktavu organizēšanu un produktu pārdošanu Centrālāzijā.
Mūsu misija: Kvalitatīvu medikamentu pieejamības palielināšana Centrālāzijas iedzīvotājiem, kā arī medicīnisko un veselības produktu piegāde aptiekās, sadarbojoties ar farmaceitisko un parafarmaceitisko preparātu ražotājiem no visas pasaules.

Mūsu mērķis: kļūt par vadošo farmaceitisko un parafarmaceitisko produktu piegādātāju Centrālāzijas valstīs.
MŪSU PAKALPOJUMI
KĀPĒC IZVĒLĒTIES SIA “FRANKOPHARM GROUP”
SIA "FRANKOPHARM GROUP" būs Jums uzticams partneris ar daudzu gadu pieredzi un ilgtermiņa līgumiem ar pasaules līmeņa farmaceitisko un parafarmaceitisko produktu ražotājiem. Mēs ietaupīsim Jūsu laiku, izmaksas un samazināsim noslēgto līgumu skaitu, piedāvājot kompleksu pakalpojumu pieeju: reģistrāciju, uzglabāšanu, mārketinga pakalpojumus, loģistikas pakalpojumus, ārstniecības līdzekļu, medikamentu un parafarmaceitisko preču virzību tirgū. Mēs piedāvājam individuālu pieeju katram klientam, ņemot vērā sortimenta īpatnības, vēlamo produkta piegādes veidu, piegādes laiku un cenu līmeni.
Medicīnas produktu portfeļa izstrāde. Farmaceitisko un parafarmaceitisko produktu reģistrācija Centrālāzijas valstīs.
Licencēta vairumtirdzniecības realizēšana. Recepšu un bezrecepšu preparātu izplatīšana. Plašs medikamentu un medicīnas produktu klāsts no pasaulē vadošajiem ražotājiem: aptuveni 500 dažādi medikamenti, medicīnas ierīces un dažādi saistītie produkti, kas pielietojami medicīnas iestādēs, kā arī vairāk nekā 1000 parafarmaceitisko produktu.
Pilna cikla loģistikas risinājumi: kombinētais gaisa, dzelzceļa, jūras un auto transports, lai realizētu drošu un savlaicīgu preču piegādi. Risku mazināšana, integrējot katru no piegādes ķēdes dalībniekiem.
Zāļu, tostarp termolabilo zāļu, īstermiņa un ilgtermiņa uzglabāšana. ES preču noliktavās, kā arī muitas noliktavā ir pieejamas divas atsevišķas saldētavas, kuru temperatūras režīms ir no 8 līdz 15 °C un 2 līdz 8 °C. Pakalpojumi preču šķirošanā, iepakošanā, konsolidācijā, marķēšanā un komplektēšanā.
Zāļu lietošanas instrukciju aizvietošana un uzlīmju uzklāšana uz sekundārā (patērētāja) iepakojuma.
Funkciju, metožu, komunikācijas līdzekļu un to savstarpējās mijiedarbības komplekss, kas ievirza medicīnisko, farmaceitisko un parafarmaceitisko produktu realizācijas procesu, lai maksimāli palielinātu tirgus apmierinātību:
 • Preču klāsta veidošana;
 • Cenu noteikšana;
 • Pārdošanas organizācija
 • Preču reklamēšana;
 • Klientu apmierinātības paaugstināšana;
 • Lojālu klientu loka veidošana
Sazinieties ar mums
CONSIDER IT
DONE”
Kontakti
SIA "FRANKOPHARM GROUP"
Reģ. numurs: 40103665551
PVN reģ. numurs: LV 40103665551
Juridiskā adrese: Uriekstes iela 18B, Rīga, Latvija, LV-1005
Faktiskā adrese: Kr. Valdemāra iela 33A-4b, Rīga, Latvija, LV-1010
Rekvizīti: AS "Baltic International Bank" S.W.I.F.T.: BLIBLV22
Konta numurs (IBAN): LV85BLIB1001024250001
Talr.: +371 28005512
Fakss: +371 67399963
E-pasts: